נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

דורות עילית – השקעה שחייבים להכיר

שדה

דורות עילית היא עיר חדשה אשר עתידה לקום בשנים הקרובות במרכז מדינת ישראל, ולאלכס אוכלסייה איכותית מהמגזר החרדי, כמו גם בעלי עסקים רבים. מדובר בהשקעה משתלמת בשוק נדל"ן סוער, וכעת גם לכם יש את ההזדמנות להצטרף למאות המשקיעים אשר רכשו קרקע חקלאית בעיר.

דורות עילית – השקעת נדל"ן שאתם חייבים להכיר

דורות עילית הינה עיר עתידנית אשר עתידה להיבנות בשנים הקרובות במרכז מדינת ישראל, ואל מול נוף עוצר נשימה של רכס ההרים בשומרון. מדובר בעיר אשר תיבנה למעשה על עתודות חקלאיות פרטיות אשר אושרו להפשרה, כל זאת בעידוד משרדי ממשלה וכן שר השיכון אשר מקדם את הפרוייקט באופן משמעותי בוועדות התכנון והבנייה. ע"פ התוכניות עתידות להיבנות על הקרקע מאות יחידות דיור ועסקים, ולכן מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם לביצוע של השקעות נדלן קטנות בדמות רכישה של קרקע חקלאית, בעיר דורות עילית.

שדה חיטה

רכישת קרקע חקלאית בעיר דורות עילית

  כאמור, דורות עילית מהווה הזדמנות נדל"ן משמעותית אותה יש לנצל בהקדם, וזאת לאור הון ראשוני אשר מצריך מכם השקעה כספית אשר מתחילה ב 100 אלף ₪. מדובר במחיר חסר תקדים בעבור רכישה של קרקע חקלאית מופשרת, כאשר ידוע כי במדינת ישראל אין כיום כמעט קרקעות מופשרות אשר ניתנות לבנייה, כחלק ממצוקת הדיור הקשה אשר פוקדת את המדינה מזה שנים רבות. לכן, עצם העובדה כי מדובר בקרקעות פרטיות אשר כבר אושרו בוועדות מהוות אפשרות לביצוע של השקעת נדל"ן קטנה עם מינימום של סיכון, כאשר את הפרויקט משווקת חברת אפיקים רוזנטלר אשר הינה חברה בעלת מוניטין של שנים אשר תבטיח את כדאיות ההשקעה.

מעוניינים לבצע רכישה של קרקע חקלאית בעיר דורות עילית? צרו קשר עוד היום עם נציגי אפיקים רוזנטלר

חברת אפיקים רוזנטלר הינה חברה מובילה בתחומה אשר שיווקה בהצלחה מאות פרויקטים בכל רחבי הארץ, כאשר העיר דורות עילית מהווה את פרויקט הדגל של החברה. זאת ועוד, מציעה החברה שירות אישי אשר מבוסס על שקיפות מלאה בכל התהליך, כך שתוכלו להיות בראש שקט כי כספכם מושקע בחוכמה וכי אתם מקבלים את הזדמנות הנדל"ן הטובה ביותר אשר ניתנת כיום בעבור קהל משקיעי נדל"ן. לקבלת ייעוץ ראשוני בעבור רכישה של קרקע חקלאית וכן קבלת פרטים נוספים וטיפים חשובים לקראת הרכישה, היכנסו לאתר הרשמי של החברה בכתובת https://dorot-illit.co.il השאירו פרטים מלאים אשר כוללים שם, שם משפחה ומספר טלפון ונציג מטעם החברה ישוב אליכם בהקדם, כך שתוכלו להכיר את פרויקט הדגל אשר מהווה אפשרות יוצאת דופן להשקעה בשוק הנדל"ן המניב, ובפרט רכישה של קרקע חקלאית אשר עתידה להניב לכם רווחים נאים לאורך שנים רבות. אז קדימה, למה אתם מחכים?  הגיע הזמן להזניק את עתידכם הכלכלי.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא פיננסים
הכסף שלכם שווה הרבה יותר

שמעתם על תיקון 190 לפקודת מס הכנסה? ידעתם שבזכותו תוכלו להרוויח יותר וליהנות מהטבות שונות? ריכזנו עבורכם את כל