תוכן עניינים
לפרסום כתבה באתר
מאמרים אחרונים

ביטוח שליחים – 5 יתרונות שזה יקנה לך

להיות שליח הוא מקצוע לא קל. השליח חשוף לתאונות ולמפגעים רבים בדרכים שעלולים לסכן אותו, ולפיכך חייב לעשות ביטוח שיגן עליו. המאמר יפרט 5 יתרונות לביטוח שליחים.

 

כל אחד יכול להיות שליח

לאור תקופת הקורונה המאתגרת אנשים רבים הנמצאים בחל"ת פונים לוולט על מנת לעבוד בשליחויות. באמצעות אופנוע, אופניים חשמליים או קורקינט כל אחד יכול לעסוק במקצוע באמצעות אפליקציה המקשרת בין השליחים למסעדות. זוהי עבודה אטרקטיבית בשל השעות הגמישות, הטיפים והרווחים הנאים גם כעבודה נוספת וגם כעבודה עיקרית. עם זאת, כל אדם העוסק בשליחות צריך לדאוג לעצמו מבחינה ביטוחית.

 

מהו ביטוח לשליחים?

ביטוח שליחים הוא פוליסת ביטוח של תאונות אישיות המכסה 24/7 את המבוטח בכל מקום גם אם אינו עובד. ביטוח תאונות אישיות מאוד פופולרי בקרב אנשים רבים בין אם הוא מסובסד בחלקו באמצעות העבודה ובין אם משולם באופן פרטי. הביטוח נותן כיסוי על תאונות או מחלות כתוצאה מתאונות המונעות מהמבוטחים להיכנס להוצאות כספיות גבוהות במידה וחלילה הם מאושפזים לאורך זמן או מאבדים את כושר העבודה באופן זמני. על אחת כמה וכמה, שליחים חייבים ביטוח כזה. הם מבלים זמן רב על הכבישים, רוכבים על אופנועים, מושפעים ממזג אוויר סוער כאשר הכבישים חלקים, עובדים מצאת החמה עד השקיעה ואף יותר, ממהרים להביא את הסחורה כדי להספיק להוציא משלוחים נוספים ולכן הם נתונים לחשיפה ולסכנה רבה. תאונת דרכים יכולה לצערנו לקרות בין רגע ולא תמיד באשמת השליח. זהו אירוע שאינו צפוי גם בזמן העבודה וגם אחריה ולכן צריך להיות ערוכים לכל מקרה.

 

5 היתרונות של ביטוח השליחים?

1 – על מנת שתהיו מוגנים מבחינה רפואית ולא תישאו בהוצאות גבוהות במקרה של תאונה, הביטוח מעניק שקט כלכלי וביטחון.

2 – מעל גיל 23 ניתן לבטח בפרמיה קבועה מבלי שהמחיר של הביטוח ישתנה.

3 – מרגע ההצטרפות לביטוח השליחים יש כיסוי מיידי ללא צורך בתקופת אכשרה.

4 – חברת הביטוח תעניק לכם ליווי צמוד והדרכה בנוגע לתביעות ובנוגע לשאלון ההצטרפות לביטוח.

5 – כל עבודה מחייבת בביטוח תאונות אישיות ובמיוחד כשמדובר בשליחים. לפיכך, את הביטוח ניתן להתאים על פי הצרכים האישיים של כל אדם. מומלץ לא לזלזל ולהגיד לי זה לא יקרה.

 

כיצד בוחרים בסוכן ביטוח מקצועי לביטוח שליחים?

כאשר בוחרים בסוכן ביטוח מקצועי ומיומן צריך לקבל שקיפות מלאה ולוודא שהסוכן בעל ניסיון בהתנהלות מול חברת הביטוח. הסוכן צריך למצוא את חברת הביטוח היעילה ביותר עבורכם ולדאוג לצרכים שלכם בהתאמה אישית של הפוליסה. סוכן ביטוח המתמחה בענף השליחים ומכיר את הצרכים שלהם, ידע לבחור את חברת הביטוח המתאימה ולטפל בכם בצורה אישית בכל הנוגע לבירוקרטיה מול חברת הביטוח ולתביעה כאשר עולה צורך כזה. כמו כן, סוכן איכותי ילווה אתכם לאורך התקופה של הביטוח ויעניק את המענה הדרוש לכל שאלה.

 

אופנוע מבוטח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram