נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 דברים שגנן יכול לעשות לכם בגינת הבית

בית וגן

אם זכיתם בגינה פרטית אצלכם בבית, חשוב לתחזק את הגינה בצורה הנכונה, כדי לשמור על המראה שלה לאורך זמן. גינות לא מתוחזקות עלולות לאבד מהר מאוד את המראה שלהן, לאור העובדה שגינה היא מרחב פתוח ופגיע מאוד. את תחזוקת הגינה יש לעשות רק בליווי של גנן מקצועי, וכאן נספר לכם על מספר עבודות שאותן כל גנן מנוסה יוכל לעשות בגינה שלכם. 

 

עיצוב הגינה

הדבר הראשון שאותו גנן ברעננה יוכל לעשות עבורכם הוא לדאוג לעיצוב של הגינה. העיצוב של הגינה מתחיל קודם כל מההחלטה כיצד המרחב הכללי שלה יראה, וכמובן שבהמשך אנחנו גם צריכים לרדת לפרטים קטנים יותר כדי להשלים את הגינה בצורה כמה שיותר טובה. הסיוע של הגנן הוא בעיקר כדי לתת לכם להכיר טוב יותר את האופציות שעומדות לפניכם, כאשר הבחירה שלכם.

עיצוב גינה

תחזוקה שוטפת

אחרי שהגינה שלכם כבר עומדת על תילה, בלי תחזוקה ניאותה היא תאבד מהר מאוד את היופי שלה. ישנם חלקים בתחזוקה של הגינה שאתם יכולים לעשות בכוחות עצמכם, אולם במקרים שבהם קשה לכם להתמודד עם המטלות השוטפות הנוגעות לתחזוקה שלה, כדאי לפנות לגנן מקצועי שייתן לכם שירות בתחום. זה יאפשר לכם ראש נקי, וכמובן שמירה על גינה נקייה.

בחירת צמחים

חלק בלתי נפרד מעיצוב הגינה הוא בחירת הצמחים. בין אם מדובר על עצים, פרחים או סתם שיחים שתם רוצים לעטר את הגינה שלכם איתם, חושב להתייעץ עם איש מקצוע בבחירות הללו. גם צמח שנראה נהדר, אם נשים אותו במקום לא מתאים מהר מאוד הוא יאבד את המראה שלו. הגנן יעזור לכם להבין מה הצמחים המתאימים לגינה שלכם, ומה הדרך הנכונה לשמור עליהם.

בניית מערכת השקיה

הדבר האחרון שעליו נדבר, ואותו הגנן יוכל לעשות אצלכם בבית הוא כמובן עיצוב של מערכת השקיה מתאימה לגינה שלכם. כמובן, האפשרות להשקות את הגינה בכוחות עצמכם תמיד קיימת, אולם יש בה מספר חסרונות. שני המרכזיים שבהם הם כמובן העובדה שאתם צריכים לדאוג להשקיה בכוחות עצמכם, כך שאם שכחתם לבצע אותה אף אחד אחר לא יעשה אותה במקומכם.

יתר על כן, השקיה שנעשית בידי אדם היא פחות חסכונית במים, מה שעלול לעלות לכם במחיר יקר. מערת השקיה אוטומטית שאותה הגנן יבנה לכם, תהיה גם חסכונית במים וגם תוריד מכם את האחריות הזו.

 

לסיכום

אחרי שבנינו את הגינה שלנו, חשוב לשמור על רמת תחזוקה ניאותה בסיוע של גנן מנוסה. הגנן יוכל לדאוג לכל העניינים השוטפים בגינה שלכם, ואם אתם נמצאים בשלב הראשון תוכלו להתייעץ איתו על בחירת צמחים מתאימים לגינה שלכם, עיצוב נכון של מערכת השקיה, וכמובן גיזום וניכוש קבוע בגינה. חשוב כמובן למצאו גנן מנוסה ומקצועי שיוכל לבצע את כל העבודות בגינה שלכם כראוי.

בית וגן

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לבית ולגינה
בדק בית
מה בודקים בבדיקת בדק בית?

בדק בית הוא ההזדמנות האחרונה של הקונה לגלות בעיות בבית לפני הרכישה. וזו הזדמנות עבור המוכר לטפל בבעיות הללו

מקלחת ושירותים
שלושה פריטי חובה לשירותים

השימוש בשירותים יכול וצריך להיות חוויה מרעננת ונעימה תוך שמירה מירבית על היגיינה ועל אסתטיקה. הדרך הנכונה לעשות זאת