נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 מתנות מרגשות שתוכלי לתת לבן הזוג שלך

4 מתנות מרגשות שתוכלי לתת לבן הזוג שלך 

לקנות מתנה לגבר זו לא משימה פשוטה. כשאת קונה מתנות לחברה, את יודעת בדיוק מה לקנות – מה שאת היית רוצה לעצמך! תיק שווה, מוצר טיפוח חדש… אבל מה גברים באמת רוצים? זו שאלת המיליון דולר. אנחנו רוצים להרגיע אותך – רוב הגברים לא שמים משקל מאוד גדול על מתנות חומריות, אלא המחשבה המושקעת בהן והאופנים בהן הן מסמלות את הקשר שלכם. אז, קבלי ארבע מתנות מרגשות שאת יכולה לתת לבנזוג שלך – שישאירו אותו ללא מילים.

 

הכי פרקטי: מתנה שמתאימה לתחומי עניין שלו

ההצעה הראשונה שלנו היא: בחני היטב את תחומי העניין של בן הזוג שלך על מנת להבין מה הוא ישמח לקבל. הוא גיימר? קני לו אוזניות חדשות ושוות- כאלו שכל הגיימרים מדברים עליהן בפורומים. מתנייד ממקום למקום באופניים? קסדה חדשה יכולה לעשות את העבודה. מתאמן בחדר כושר כל יום? בגדים לאימון של פירמה טובה כמו "נייקי" או "אדידס" יהיו מאוד פרקטיים עבור איש הברזל שלך.

הסיבה שמתנה אישית בסגנון הזה מרגשת גברים היא שהם מרגישים שאת עושה מאמץ להכיר אותם ולהבין את תחומי העניין שלהם. פלוס נוסף: לא מדובר במתנה סמלית אלא במתנה פרקטית, שהוא יעשה בה שימוש ויהנה ממנה לתקופה ארוכה.

הכי פרקטי מתנה שמתאימה לתחומי עניין שלו 

הכי מצחיק: תביאי לו אותך!

רעיון למתנה מצחיקה: תחפשי ארגז גדול – כזה שיוכל להכיל אותך. תלבשי שמלה צמודה ועקבים, ותקשרי מסביבך סרט ותיכנסי לקופסא. כשהוא מגיע הביתה, תקפצי מהקופסא ותגידי: "מזל טוב! אני המתנה שלך!". אנחנו מבטיחים לך שהוא יצחק מאוד (או שהוא יפרד ממך. אבל זה דווקא טוב – מי צריך גבר בלי חוש הומור?).

 

הכי רומנטי: שרשרת זהב לגבר

יהלומים הם החברים הכי טובים של האישה… ובימים האלו, מסתבר, גם של הגבר. לקנות שרשרת זהב לגבר שלך זו מחווה רומנטית, קלאסית שתיזכר להרבה זמן. שרשרת זהב זו דרך לומר לו שהאהבה שלו יקרה לך מפז. שרשרת זהב איכותית תישאר איתו כל החיים, והוא יוכל לענוד אותה לכל מקום – ולהיזכר בך שהוא מכניס אותה לפה בזמן שהוא חושב, או מלפף אותה בין האצבעות שלו.

הכי רומנטי שרשרת זהב לגבר 

הכי כיפי: כרטיס זוגי לאטרקציה או מסעדה

מחקרים מוכיחים כי בני אדם נהנים יותר מחוויות ולא מחפצים חומריים. תני לכלל הזה להנחות אותך, ורכשי לו כרטיס זוגי למשהו כיף שתוכלו לעשות יחד. גם כאן, חשוב להתאים את המתנה לאדון שלה – אל תביאי לו כרטיסים לסנפלינג אם הגבר שלך בטטת כורסא, ולא למסעדת שף בשרית אם הוא טבעוני.

 

כמה מילים לסיכום…

אנחנו מקווים שעשינו לך סדר קצת בראש בכל הנוגע לקניית מתנה לאהוב ליבך. אנחנו מזכירים לך להוסיף ברכה מקורית וכמובן – חיוך גדול, חיבוק ונשיקה במעמד נתינת המתנה. בסופו של דבר, האהבה שלך היא המתנה הטובה ביותר. זכרי זאת!

4 מתנות מרגשות שתוכלי לתת לבן הזוג שלך 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא מתנות