נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

3 רעיונות למתנות לאמא טרייה

הרעיונות הטובים ביותר למתנות לאמא החדשה

נכון לרגע כתיבת מילים אלה, עוד לא הומצא קורס שעוסק בבחירה נכונה של מתנות לתרחישים שונים בחיינו. לכן, רבים מאתנו עדיין מוצאים את עצמם תוהים לגבי הענקת מתנה מתאימה ליום הולדת, יום נישואין ולידה. החלטנו לקחת את העניין לידיים ולהעלות סדרת מדריכים מקיפה בנושא שתקל על מי שמתקשים בבחירה זו. המדריך הנוכחי הוא הראשון בסדרה, הפעם נצא לבדוק מהן המתנות הטובות ביותר שניתן להעניק לאמא לאחר לידה. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתבחרו נכון.

 

מסירת מגשי אוכל ביתיים

כל יולדת יכולה להעיד שהבייבי הקטן שלה תופס את מלוא תשומת הלב, כך שהיא לא יכולה להתפנות לסידור הבית, ניקיון והכנת אוכל חם ומזין. מדובר בתרחיש ידוע שגורם לנו להציע לכם להעמיד סירים ולהכין כמה מנות של אוכל ביתי וטעים עבור היולדת. חשוב לציין שעליכם לשים לב שהאוכל המבושל מכיל רכיבים בריאים שיחזקו את האישה, למשל:

  • סיבים תזונתיים
  • חלבון
  • סידן
  • אומגה 3

יכול להיות שתרגישו שמדובר ברעיון ש"גדול עליכם" (שכן, מדובר במתנה שמצריכה זמן ומאמץ). אם כך, כדאי שתקראו את הרעיון ה – 2 שיוצג בפסקה הבאה, משום שהוא חיוני לכל אמא טרייה ונחשב לקל ליישום.

מסירת מגשי אוכל ביתיים

מארז מתנה ליולדת

אי אפשר להעלות מדריך לרשת שמרכז את הרעיונות הטובים ביותר למתנות עבור אמא טרייה ולא להציע לכם לקנות מארז ליולדת. מדובר במתנה הטובה ביותר שכל אמא תשמח לקבל. אם זו הפעם הראשונה שאתם שומעים על מארז זה, כדאי שתדעו שהוא מכיל פריטים שנבחרו בקפידה, למשל:

  • בובה פרוותית (דובי\מיקי מאוס\פיל ועוד)
  • מגבת רכה
  • שמיכי
  • גרביים ועוד

 

מארז שוקולדים מפנק

החשק למתוק עולה באופן ניכר לאחר הלידה. לכן, נשים רבות ישמחו לקבל מארז שוקולדים מפנק. בחרנו שלא להאריך פה במילים, מכיוון שמדובר במתנה שמוכרת לכם. רק נמליץ לשלב אותה עם מארז מתנה להולדת בן  או בת, שתאפשר לאמא הטרייה ליהנות ממתנה אחת שתשמש אותה ואחרת שתתאים לרך הנולד.

 

היתרונות בבחירת מארזים

סביר להניח ששמתם לב שבחרנו להציג בפניכם 2 מארזים שונים. החלטנו להסביר את הסיבה לבחירה זו שלא בוצעה באופן אקראי. שכן, הענקת מארזי מתנה ליולדת מעניקה לה שקט נפשי. נסביר שכל אמא טרייה מוצאת את עצמה מחפשת בשלב מסוים אחר משהו מתוק, בובה רכה שתרגיע את התינוק או בגדים זמינים להחלפה שישמשו אותה בזמן שמכונת הכביסה עובדת. כך שהענקת מארזים מסוג זה, תחסוך מהאם סיבובים בין חנויות שונות שיספקו לה את הסחורה, שכן, הפריטים הדרושים יהיו בהישג יד.

 

מילים אחרונות לסיום

אלה היו 3 הרעיונות הטובים ביותר של מתנות שניתן להעניק לאמא טרייה. בשלב זה ברור לכם שמומלץ לבחור במארזים מפנקים, כך שתצטרכו רק לבחור בזה המתאים ביותר ליולדת שישמש אותה לגידול הרך הנולד.

רעיונות למתנות ליולדת

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא מתנות