נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 דרכים שיגרמו לכם להצליח בפסיכומטרי עם ציון שיספיק לרפואה

פסיכומטרי

תמיד חלמתם להיות רופאים? החלוק הלבן הולם אתכם ואתם רק מחכים לכתוב מכתבים עם כתב לא קריא? אם כך, הגעתם למקום הנכון. המקום שבו הכול מתחיל – ההמלצות לדרכים שיאפשרו לכם להצליח בפסיכומטרי. כידוע, זה לא מספיק להצליח בפסיכומטרי, אתם צריכים להשיג ציון גבוה מספיק שיאפשר לכם להירשם ללימודי רפואה. אז איך תוכלו לעשות זאת? באמצעות יישום של 4 הדרכים הבאות:

 

דרך מספר 1 – תבדקו אם יש לכם אישור לריטלין

הדרך הראשונה שהפכה בשנים האחרונות למקובלת יותר ויותר, היא האפשרות לקבלת ריטלין. הריטלין, כידוע, מאפשר להתמקד בחומר לימודי לזמן ממושך. כשאתם לומדים לפסיכומטרי, אתם צריכים להיות בטוחים בשלושת הדברים הבאים:

  1. אתם מתרגלים כמה שיותר מבחני פסיכומטרי
  2. אתם מצליחים לענות על כמה שיותר תרגילים בכמה שפחות זמן
  3. אתם מרוכזים ב-100% אך ורק בפסיכומטרי

כדי שאלו יוכלו לבוא לידי ביטוי, אתם צריכים ריטלין. אם אינכם יודעים איך להשיג אותו, אתם צריכים לבדוק אל מול מכון מסודר אם יש לכם הפרעת קשב. במידה ותאבחנו כסובלים מהפרעה זו, תצטרכו לבחון אם יש לכם זכאות לריטלין.

 

דרך מספר 2 – תירשמו לקורס מקצועי

יש מי שאומרים שדרך מספר 2 היא הטובה ביותר. אם להיות ממוקדים יותר, אלו שאומרים זאת הם רופאים ומתמחים שנמצאים בתחום כבר כמה שנים. לדבריהם, אם לא היו לוקחים קורס פסיכומטרי לרפואה הם לא היו נמצאים במקום שהם היום. יש מי שמציינים כי עד שהגיעו לקורס מקצועי, הם עברו מספר בחינות (וכמעט וויתרו על החלום). הקורס בעצם אפשר להם להצליח בפסיכומטרי ולהגיע לציון שמספיק לרפואה.

 

דרך מספר 3 – תתערבו עם חברים שתצליחו

יש מי שצריכים דרייב מצד החבר'ה כדי להגיע למטרות שהם מציבים לעצמם וזה בסדר גמור, כל אחד והדרכים שלו. אם אתם רואים את עצמכם מצליחים בדרך הזו, אתם צריכים לבחור חבר קרוב, כזה שיעודד אתכם ואכפת לו מכם. עכשיו, תגידו לו שאתם מחליטים שתצליחו לקבל ציון שמספיק לרפואה כבר במבחן הראשון. אם החבר יגיד לכם "אין מצב" – תתערבו אתו על משהו שווה שיגרום לכם לרצות לקבל את הפרס.

 

דרך מספר 4 – תיקחו אתכם חבר שחולם להיות רופא

יש לכם חבר שתמיד חלם ללמוד רפואה אבל הוא מטייל עכשיו בהודו או דרום אמריקה? תקראו לו לחזור לארץ ותציעו לו ללמוד יחד. אין דרך יותר נוחה מזו. ברגע שיהיה לכם חבר שיצטרף אליכם לקורסים, אתם תוכלו להיות בטוחים שיש לכם גב. כך שאתם תרצו לעשות הכול כדי לקבל ציון שמספיק לרפואה וללמוד עם החבר לאורך התואר.

 

סיכום

אלו היו 4 הדרכים שיגרמו לכם להצליח בפסיכומטרי עם ציון שיספיק לרפואה. כעת נותר לכם רק לבחור את הדריך שמתאימה לכם ביותר, בהצלחה!

ילדה לומדת

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לימודים
תבשיל
מה לומדים בקורס בישול?

האם אתם פודיז בנשמה?, אבל מרגישים שחסרים  לכם הכישורים בשביל לקחת את התשוקה שלכם לשלב הבא? או אולי אתם