נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

מה יקרה לפרופיל שלכם כשתקנו עוקבים לאינסטגרם? התשובה בפנים

TheDigitalArtist / Pixabay

כל אדם המשתמש באינסטגרם היה רוצה שיהיו לו כמה שיותר עוקבים כדי להפוך את הפרופיל שלו לפופולרי. המאמר יסביר מה יקרה לפרופיל שלכם כשתקנו את העוקבים.

 

מיתוג עסקים באינסטגרם

כל עסק בין אם הוא עסק מתחיל ובין אם הוא עסק קיים נתון לחשיפה רבה ברשתות החברתיות וביניהם האינסטגרם. מיליוני המשתמשים נכנסים לאינסטגרם ועוקבים אחר עסקים ופרסומים שונים. לפיכך, האינסטגרם הפך למקום בו ניתן לקבל הכרה ופרסום לעסק. בנוסף, ככל שהעוקבים פעילים יותר בעמוד העסק ומגלים מעורבות בלייקים, שיתופים ותגובות, העסק נחשף ליותר אנשים והופך למותג. כל זה קורה מכיוון שהאלגוריתם של האינסטגרם מזהה את מספר העוקבים ורמת הפעילות הגבוהה הגורמת לו לחשוף את העמוד או הפרופיל לעוד משתמשים המתעניינים בתחום שהעסק מספק.

 

כיצד קניית העוקבים תשפר את הפרופיל?

כאשר קונים עוקבים לאינסטגרם המיתוג של העסק הופך ליותר מהיר והפרופיל הופך לפופולרי בזמן קצר. כיצד זה קורה? העוקבים הם בעלי חשבונות ומשתמשים לכל דבר, דהיינו אמיתיים. קונים את העוקבים בהדרגה ובאופן סולידי, הם מגלים מעורבות בעמוד וכך הפרופיל נחשף לעוקבים נוספים המגלים מעורבות והמספרים גדלים. עסק המעוניין להגדיל את הרווחים שלו ייהנה מעוקבים אמיתיים שיגלו ענין במוצרים שלו מכיוון שמבחינה חברתית אנשים מתחברים עם כל מה שהוא פופולרי, וכדי להפוך לכזה צריך להתחיל עם מספר גדול של משתמשים שבאמצעותם תחשפו לעוקבים אמיתיים נוספים ולצמיחה אורגנית.

 

צמיחה אורגנית של הפרופיל

ככל שהעוקבים יהיו יותר אקטיביים בפרופיל שלכם, כך העסק שלכם יצמח מבחינה אורגנית. קניית העוקבים לא תסייע למעורבות של העוקבים אך היא תגרום לעוקבים האמיתיים להגיע אליכם באמצעות החשיפה ולהיות מעורבים, וכך הפרופיל שלכם יצמח מבחינה אורגנית. על מנת שהמעורבות תהיה דינמית, עליכם לייצר עימם אינטראקציה. דהיינו, להגיב לתגובות שלהם ואף לעקוב אחריהם. שיטה נוספת שתסייע לכם להשיג את העוקבים האמיתיים היא באמצעות האשטאג של נושאים חמים בקרב קהל היעד שלכם. אך ללא נקודת התחלה עם מספר רב של העוקבים אותם קונים, ייקח לכם יותר זמן להשיג את העוקבים האמיתיים. לכן חשוב לתפוס את המומנטום ומשם להתפתח.

 

איכות העוקבים

קניית העוקבים צריכה להיעשות אצל ספק מקצועי ואמין שיספק לכם איכות. כלומר, העוקבים חייבים להיות פעילים בחשבון האינסטגרם שלהם, להעלות פוסטים, להגיב לעוקבים שלהם וכד'. לעומתם, לעוקבים המזויפים יהיה חשבון אינסטגרם אך הוא לא יהיה פעיל. לפיכך, העוקבים המזויפים לא ישפרו את הפרופיל שלכם ועוקבים איכותיים יביאו לעוקבים נוספים. לסיכום, כאשר קונים את העוקבים יש לעשות זאת בצורה נבונה ובהדרגה, להתחבר לספק אמין ולעוקבים פעילים ולייצר עימם אינטראקציה. אינסטגרם תזהה שיש פעילות גדולה בפרופיל שלכם ותדאג לחשוף אותו למשתמשים נוספים שיגדילו באופן משמעותי את המיתוג של העסק

אינסטגרם

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא דיגיטל