נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

השפעת הייעוץ זוגי על זוגות במשבר

ייעוץ זוגי

לאחרונה אנו שומעים על יותר ויותר זוגות שחוו משבר משמעותי בזוגיות שלהם ובחרו ללכת לייעוץ זוגי אצל מטפל מוסמך. יצאנו לשוחח אתם כדי לשמוע את כל הפרטים החשובים על ההשפעה של הייעוץ. בסופו של דבר, גילינו שיש אינפורמציה חיונית שכל זוג במשבר צריך לדעת. לכן, החלטנו להוציא את המדריך הנוכחי ולהציג את כל המידע לכל דורש. הישארו אתנו ותהיו בטוחים שאתם יודעים מה לעשות בעת משבר.

 

השפעת הייעוץ הזוגי על זוגות במשבר עשוי להיות לכאן ולכאן

יכול להיות שהגעתם אל המדריך הנוכחי במחשבה כי ייעוץ זוגי עשוי להשפיע אך ורק במובן הטוב. אנחנו כאן כדי לומר לכם שגילינו שיש 2 צדדים לייעוץ הזוגי. ייעוץ מסוג זה עשוי להביא לתוצאה חיובית במצבים שבהם בני הזוג פונים אל יועץ שעונה על הקריטריונים הבאים:

  • יועץ שמוסמך לעבוד עם זוגות במשבר
  • יועץ שהומלץ על ידי זוגות אחרים
  • יועץ קשוב שאינו תופס צד

שמענו על מקרים שבהם בני זוג הגיעו אל יועץ שלא ענה על כל הקריטריונים. הדבר גרם לבני הזוג שלא להגיע להסכמה ולצערנו, הם כבר לא מקיימים חיי זוגיות כיום.

ייעוץ זוגי

ההשפעה החיובית על ייעוץ זוגי

פתחנו את המדריך באווירה שלילית, אבל אנחנו כאן עכשיו כדי להציג בפניכם את המידע החיובי בנושא, פשוט כי יש הרבה ממנו. מי שמגיעים אל ייעוץ זוגי שמתבצע על ידי יועץ זוגי מוסמך צפויים לצאת מכל פגישה עם כלים שיאפשרו להם להתמודד עם הקושי.

זוגות שעברו ייעוץ מסוג זה אצל אורית ארבל שנחשבת למומחית בתחום אמרו שהם הגיעו על סף פרידה ויצאו בסופו של דבר מחוזקים. שכן, הם קיבלו את הכלים הדרושים שאפשרו להם להבין אחד את השני ולהתמודד באופן חיוני במצבים קשים.

 

בחירה ביועץ זוגי מוסמך ומומלץ – למה זה חשוב?

חשוב מאוד לבחור ביועץ זוגי מוסמך ומומלץ בגלל שהדבר עשוי להשפיע על שארית חייכם. במהלך הבירור שערכנו לפני כתיבת המדריך, שוחחנו עם זוגות שאמרו שאם הם לא היו מגיעים לייעוץ זוגי טוב, הם היו נפרדים ומוצאים את עצמם עושים את אותן טעויות עם בני זוג אחרים.

ייעוץ זוגי

בחירה ביועץ זוגי מוסמך ומומלץ – איך תעשו את זה?

אם אתם רוצים להיות בטוחים בכך שאתם בוחרים ביועץ זוגי מוסמך ומומלץ שיבצע את עבודתו נאמה, עליכם קודם כל לפנות אל מכרים וחברים שעברו את ההליך. שכן, מי שהיה בטיפול זוגי יידע לומר לכם איזה מטפל הוא מומלץ וממי כדאי להימנע. אם אתם מעדיפים שלא לבדוק את המידע עם מכרים, כדאי שתדעו שתמיד ניתן לקרוא חוות דעת אודות מטפלים ברחבי הרשת.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת מה הן ההשפעות של ייעוץ זוגי בקרב זוגות במשבר. נאחל לכם שתדעו לפנות אל ייעוץ בזמן ושתצאו מחוזקים.

ייעוץ זוגי

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא זוגיות