תוכן עניינים
לפרסום כתבה באתר
מאמרים אחרונים

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים הדברה למשרד

מנהלים עסק ורוצים להבטיח שלא משנה מה יקרה, כי בכל מקרה לעולם לא תפגשו מזיקים במשרד? אם כך, ברור שהפתרון הנכון הוא להזמין הדברה למשרד, אבל אל מי באמת כדאי לפנות וממי רצוי להזמין את השירות הזה? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

 

הניסיון והמקצועיות של חברת ההדברה

יש כמה נתונים שמאוד כדאי להיות ערים להם כאשר אתם מחפשים שירותי הדברה לעסק. למשל: האם אתם פונים אל מדביר שעובד בצורה חוקית? והאם הוא מגיע עם ניסיון של עשרות שנים? האם המדביר שלכם הוא מקצוען אמתי? שימו לב שלמרות מה שאולי נדמה לכם, לא כל חברת הדברה באמת יכולה לסלק כל חיה מזיקה שאולי נמצאת במשרד שלכם.

יש חברות שלא יכולות להתמודד, למשל, עם פלישה של נחש למשרד, ואם זו הבעיה שאיתה אתם מתמודדים, רצוי לפנות רק אל חברה שתוכל לסייע.

בנוסף, רצוי מאוד לבדוק האם אתם פונים אל חברת הדברה שיש לה ממליצים רבים, כי בדרך כלל ההמלצות שתמצאו אונליין הן כאלה שאפשר לסמוך עליהן. זה נכון בין אם אתם מזמינים את המדבירים אחרי שכבר זיהיתם שיש בעיה ובין אם אתם חושבים להזמין מדבירים כדי למנוע מהבעיה להופיע.

 

שימו לב לחומרי ההדברה שבהם נעשה שימוש

היום המודעות להדברה ירוקה ואקולוגית הרבה יותר גבוהה ממה שהיא הייתה בעבר. מבחינתכם זה אומר שהגיע הזמן להפסיק לטמון את הראש בחול ולהתחיל לקחת אחריות.

במילים אחרות, אם אתם יכולים להזמין מדבירים שיעשו עבודת הדברה נפלאה במשרד שלכם מבלי להשתמש בחומרי הדברה שעלולים לפגוע בסביבה, למה שלא תעשו זאת? אותם חומרי הדברה כימיים לא רק מפיצים ריח נוראי, אלא גם מחלחלים לכל פינה והורסים את הסביבה, כך שרצוי מאוד להימנע מהשימוש בהם.

החדשות הטובות הן שהיום יש יותר ויותר מדבירים שיוכלו לתת לכם שירות שיכלול רק הדברה ירוקה ואקולוגית, כך שרצוי מאוד לבדוק אפשרות כזאת מקרוב.

 

כמה עולים היום שירותי הדברה?

קשה לחשוב על הזמנת מדבירים לבית או למשרד ולא להיזכר גם בשאלת העלות. זה ברור שאם אתם מזמינים שירותי הדברה מעכשיו לעכשיו כי קרה משהו דחוף, תשלמו על כך בהתאם. מצד שני, זה גם ברור שלא תמיד זה המצב ולכן לא תמיד הדחיפות היא חלק מהעניין.

ככל שהמשרד שלכם יותר גדול וככל שיש בו יותר חדרים, כך גם המחיר של ההדברה יהיה יותר גבוה. בנוסף, כמובן שלכל מדביר יש תעריפים שונים ולכן, אם אתם יכולים להשוות מחירים, למה שלא תעשו זאת? המחירים יכולים להיות שונים ומגוונים בין מספר חברות הדברה שאליהן תפנו ולכן יש צורך להשוות.

אין שום סיבה לבחור מדבירים שגובים פי שניים מהלקוחות שלהם לעומת מחירי השוק, כך שטוב תעשו אם תקדישו להשוואת המחירים כמה דקות.

חומרי הדברה - אילוסטרציה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram