נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

10 טיפים לטיול קרוואנים מדהים

OpenClipart-Vectors / Pixabay

מעוניינים לצאת לטיול קרוואנים מושלם? ובכן, המומחים של אתר המרכז לקרוואנים מציג בפניכם 10 טיפים .חשובים אשר יאפשרו לכם לקבל את טיול החלומות. כל הפרטים – במאמר הבא

טיפים לטיול קרוואנים

10 טיפים לטיול קרוואנים מדהים

החלטתם לצאת לטיול קרוואנים? ובכן, באמצעות המומחים של אתר המרכז לקרוואנים אשר מרכז את כל המידע החשוב ביותר הנוגע לטיול קרוואנים תוכלו לתכנן טיול מושלם. באמצעות הטיפים תוכלו להיות בטוחים כי הטיול שלכם יהיה טיול מדהים אשר משלב את כל האלמנטים החשובים של טיול קרוואנים מושלם:

  1. לא לחכות לדקה ה 90 – מומלץ להשכיר קרוואן זמן רב מראש, זאת על מנת להבטיח כי תקבלו את הקרוואן הטוב ביותר אשר מותאם לדרישות שלכם. הזמנה בדקה ה 90 עשויה להוביל גם לעלייה במחיר של ההשכרה, ולכן מומלץ להתקשר עם חברה מקצועית זמן סביר לפני היציאה לטיול.
  2. התחשבות במספר הנוסעים – כאשר אתם בוחרים קרוואן, חשוב להתאים אותו למספר הנוסעים אשר עתידים לנכוח בטיול, כך שתוכלו להיות בראש שקט כי בעת הטיול לא יהיה צפוף לנוכחים.
  3. בדיקת מזג אוויר – בטרם אתם מתכננים את טיול הקרוואנים, בדקו היטב כי מדובר בעונה מתאימה לטיולים, וזאת על מנת להבטיח כי את בטיחות הנסיעה – בעיקר אם מדובר בנסיעות ארוכות אשר צריכות להתנהל במזג אוויר קיצוני. לכן, העונה הטובה ביותר לטיול קרוואנים היא ללא ספק עונת האביב-קיץ.
  4. אבזור – לקראת הטיול בדקו כי הקרוואן שלכם מאובזר באמצעים מתקדמים אשר כוללים אמצעי הצללה, חיבור למים ולחשמל וכן ציוד קמפינג כדוגמת כסאות, שולחנות ועוד.
  5. תכנון מסלול בהתאם לחניונים –באתר של המרכז לקרוואנים תוכלו לבחון את רשימת החניונים אשר פרוסה בכל רחבי הארץ, ובכך לתכנן את הטיול באופן מדויק. למעשה, ללא תכנון מסלול מדויק אשר משלב את החנייה תאלצו לחפש בעצמכם חניונים ייעודים, דבר אשר עשוי לגזול מכם זמן כמו גם מאמץ.
  6. בדיקות טכניות – חשוב מאוד בטרם אתם יוצאים לטיול לבצע בדיקות טכניות לקווראן אשר כוללות את התנעת המנוע, בדיקה של אורות, הגה וגלגלים.
  7. התקשרות עם חברה מקצועית – חשוב להשכיר קרוואן מחברה מקצועית אשר תדע לתת לכם את המענה הנדרש בעת הצורך, בעיקר במידה וישנה תקלה במהלך הטיול.
  8. רשימה מסודרת – מומלץ לכתוב רשימה מסודרת של ציוד, אוכל ובגדים אשר מתאימים לכל ימי הטיול, כמו גם לרכוש מוצרי מזון עמידים אשר יחזיקו מעמד בעת שהייה בקרוואן ללא צורך בקירור/חימום.
  9. צריכת דלק – בדקו היטב את נתוני צריכת הדלק של הקרוואן, וזאת על מנת שתוכלו לדעת בוודאות מהי העלות הכספית הנדרשת מבחינת הדלק בעת הטיול שלכם.
  10. אחסון – בדקו היטב כי בקרוואן שלכם ישנם מקומות אחסון רבים ככל האפשר, לשם הנוחות.
אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא תיירות
יעד חם
המלצות חמות מהיעד החם

חצי האי סיני הינה יעד תיירות פופולארי בקרב תיירים רבים מרחבי העולם, המושך אליו גם תיירים רבים מישראל, כמעט

תל אביב
רק תל אביב?

לא מרבים לראות סיקורים על נופש בארץ? זה כי רובנו חושבים שטיסה לחו"ל עולה פחות ושווה הרבה יותר וכי

מגדלים
תכנון מסלול בדובאי

כלל ידוע לכל אחד שיצא לו לטייל אי פעם באחד היעדים בחו"ל, בעת בחירת היעד – צריך לבדוק את

דגל אירלנד
רילוקיישן לאירלנד

בשנים האחרונות ישראלים רבים מחפשים את עצמם מחוץ לישראל, חלק בגלל הזדמנויות טובות יותר שהוצעו להם מעבר לים וחלק

חדר סטנדרט
איך לבחור מלון באיטליה?

ארץ המגף הפכה בשנים האחרונות לאחד היעדים הפופולאריים והאהובים ביותר בקרב המטיילים הישראלים אשר פוקדים אותה לאורך השנה כולה