נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

מנעולנים בישראל – איך ניתן להשיג את המקצוע?

כניסה לבית

ישנם מקצועות רבים בעולם בכלל, ובארץ בפרט, בהם ניתן לעבוד.

יש כמובן המקצועות הקלאסיים, דוגמת מורים רופאים, ועורכי דין (תתפלאו לשמוע, אבל עד היום אימהות פולניות מקוות שהחתן שלהן יהיה רופא או עורך דין).

מהצד השני, ישנם מקצועות חדשים יותר, שהגיעו עם הקדמה, כמו למשל קופירייטרים ואנשי הייטק.

וישנם גם בעלי מקצוע שכולנו נעזרים בהם, אך לא תמיד  חושבים איך הופכים אליהם.

במדריך הקצר שלפניכם, תלמדו כל מה שצריך על איך ניתן להפוך להיות מנעולן.

 

האם מנעולנים צריכים ללמוד?

בוודאי! בכדי להפוך להיות מנעולן יש לעבור לימודים באחת מן המכללות המציעות לימודי מנעולנות. במסגרת ההסמכה, תתמקצעו במגוון תחומים: החל בנושאים המוכרים לכולנו, כמו למשל התקנה ופריצה של מנעולים (ואפילו של כספות), שכפול מפתחות, והתקנת דלתות, ועד לנושאים שנחשבים חדשים יותר, כמו קידוד של מנעולים דיגיטליים.

 

מה צריך לעשות כדי להפוך להיות מנעולן מבוקש?

אז הבנו שיש צורך בהסמכה בכדי להפוך להיות מנעולנים, אך חשוב לדעת שתחום המנעולנות הוא תחום פרוץ למדי. משמע, אין חוק בנושא, וגם לא פיקוח ממשלתי האוכף רישיונות לבעלי מקצוע. על כן, כדי שלקוחותיכם ידעו שהאדם מולו הם עובדים הוא אמין וישר, איגדנו בפניכם מספר טיפים, שיהפכו אתכם למנעולנים עם קליינטים קבועים:

 

אתר אינטרנט

אתר אינטרנט יעזור לקליינטים שלכם לדעת מול מי הם עומדים: באילו אזורים אתם עובדים, מה הותק שלכם, מה תחומי ההתמחות שלכם, ועוד. אך מה עוד תפרסמו באתר האינטרנט?

 

תעודת הסמכה

כפי שציינו, שורר בתחום חוסר פיקוח, לכן היינו ממליצים לפרסם שיש לכם תעודת הסמכה. בתום לימודיכם תקבלו את התעודה, ותוכלו לפרסם אותה או את תמונתה באתר שלכם, ובכך להתחיל לבסס בפני הלקוחות הפוטנציאלים את המקצועיות שלכם.

 

תעודת יושר

הדבר השני שכדאי לפרסם הוא תעודת יושר. תעודת יושר היא למעשה רישום מהמשטרה המעיד על היעדר רישום פלילי. רישום זה מעיד על כך שאתם בעל עבר נקי – דבר שחשוב ללקוחות לדעת, במיוחד לאור העובדה שאתם אלה שמופקדים על הכניסה לביתם.

 

המלצות

דבר נוסף שחשוב לפרסם הוא המלצות. חוות דעת של אנשים מעידות באופן אובייקטיבי על איכותכם כמנעולנים: על מקצועיותכם, אדיבותכם ורמת השירות שסיפקתם.

כמו כן, בימינו קיימים מגוון רחב של אתרים ואפליקציות בהם ניתן לראות חוות דעת – אתם מוזמנים להוסיף את בית העסק שלכם אל אותם אתרים, שם אנשים יוכלו לדרג אתכם. ככל שתקבלו יותר חוות דעת חיוביות, כך תקבלו גם יותר פניות מאנשים. נשמע כמו עסקה משתלמת, לא?

אבל, אם אתם עדיין לא מנעולנים, אך זקוקים למנעולן, ובמיוחד למנעולן בבאר שבע 24 שעות – פנו לויטלי. ועל הדרך תוכלו ללמוד כמה דברים לקראת המקצוע העתידי שלכם.

 

מנעול פרוץ

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בעלי מקצוע
מנעולן אמין
6 טיפים למציאת מנעולן אמין

מציאת מנעולן אמין חיונית להבטחת הביטחון והבטיחות של הבית או העסק שלכם. בין אם אתם צריכים להתקין מנעולים חדשים,