נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

7 טיפים להקלדה מהירה ומדויקת יותר

הקלדה מהירה

כאשר אנו מקלידים, אנו רוצים שההקלדה תהיה בצורה מדויקת ככל שניתן. פעמים רבות אנו מרגישים שיש לנו טעויות בהקלדה כאשר אנו רוצים להקליד יותר מהיר ובאופן יעיל יותר. אז כיצד אנו יכולים להקליד בצורה מהירה אבל גם שההקלדה תהיה מדויקת עד כמה שאפשר? הנה 7 טיפים מדויקים שאספנו עבורכם לשפר את יכולות ההקלדה שלכם.

 

שפרו את שטח העבודה שלכם

אנשים רבים מאמינים דווקא שההקלדה הנכונה והמהירה מתחילה בשליטה מדויקת במקלדת. האמת היא, שקודם כל תצטרכו להשיג לעצמכם שטח הקלדה נקי כמה שאפשר. השטח עבודה צריך להיות מאוור ונוח עבורכם בכדי ליצור יכולת הקלדה אופטימלית. תצטרכו להשיג גם שטח למחשב שלכם ולא להקליד עם המחשב נייד על הברכיים שלכם. אם מדובר על עבודה ממושכת, ודאו שנוח לכם.

 

תקנו את היציבה שלכם

קלדנות היא הצורה בה אתם מקלידים, עליכם גם לשבת בצורה שתאפשר לכם זאת. שבו בצורה מגובה ישיר כאשר כפות הרגליים שלכם מעט נוטות זאת מזאת והן שטוחות על הקרקע. וודאו שמפרקי היד שלכם יהיו ממוקמים בצורה שהאצבעות שלכם יוכלו לכסות את המקלדת והטו את הראש כך שתוכלו לראות את המסך כמו שצריך.

 

החזקו את היציבה שלכם

חשוב מאוד שתשמרו על המיקום שלכם תוך כדי שאתם מקלידים, בכך שתוודאו שהיציבה שלכם טובה. כך תוכלו להימנע בהמשך גם מכאבים במפרקי היד. זה ימנע מכם להישחק עם הזמן.

 

אמרו את מילות המפתח תוך כדי הקלדה

דרך נהדרת להכיר את עמדות האותיות היא להביט עליהן ישירות אל המסך, לאחר מכן זה יוכל להתבטא תוך כדי לחיצה. אם תחזרו על המילים שאתם מקלידים בקול רם, כמו מילות מפתח, תוכלו לבדוק שאתם צודקים יותר ויותר עם הזמן. זה הוא משחק מצוין להקליד יותר ויותר מהר.

 

התחילו עם הקלדת מגע

שיפור המהירות של ההקלדה הוא למעשה עניין של זיכרון. כאשר אתם מפתחים את פיתוח זיכרון השרירים שלכם לאורך זמן, תוכלו לשלוט יותר מהר בהקלדה שלכם וככה תוכלו ללמוד תוך כדי הקלדת המגע. אם זו פעם הראשונה שלכם, חשוב שתקפידו בזה את הזמן ואת התרגול הנדרש.

 

אל תסתכלו על הידיים שלכם

כל המהות היא מניעה להסתכל על המקלדת שלכם תוך כדי ההקלדה, כך שהאצבעות שלנו ילמדו לבד את המקשים וידעו לאן ללכת. בהתחלה, כנראה שזה לא יהיה מהר מידי, אך עם הזמן יותר ויותר היכולות שלכם ישתפרו.

 

תרגלו כמה שיותר

שליטה בטכניקה של הקלדת המגע היא קצת טריקית בהתחלה, ככל שהיציבה שלכם תדע לאן האצבעות שלכם צריכות להיות, היכולות ישתפרו יותר ויותר ככל שתתרגלו יותר. הקדישו זמן יום יומי לתרגל ולשלוט ברמת הדיוק וגם ברמת המהירות של ההקלדה.

 

לסיכום

יכולות ההקלדה העיוורת והמהירה שלכם תגיע, תוך כדי תרגול ותוך כדי יציבה נכונה. המשיכו להתמיד והיכולות ישתפרו יותר ויותר. בהצלחה!

הקלדה מהירה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי