נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 טיפים לתהליך השתלת שיניים

שיניים קידמיות

בכל הליך רפואי ישנם סיכונים ויתרונות, ומלבד החשיבות של השיניים ללעיסה ודיבור יש להן ערך אסתטי עליון, הן משפיעות על המראה שלנו והצורה בה אחרים רואים אותנו.

אם החלטתם לעבור השתלת שיניים ישנם כמה טיפים חשובים שכדאי לדעת לפני ההליך החשוב הזה שיעזרו.

 

אז איך נראה תהליך השתלת שיניים

 

עם הטכנולוגיות של היום שיניים תותבות הן תחליף שיניים מיושן שכמעט כבר לא קיים. הפתרון היום לשיניים חסרות הם שתלים דנטליים. השתלים מותקנים בתוך עצם הלסת ובמהלך 3 חודשים העצם מתפתחת סביבם ומביאים לתוצאה בה היציבות של השתלים פועלים כשיניים בריאות לכל דבר.

התהליך אינו כרוך בכאב ואפשר לבצע אותו נקודתית ובכך להשתיל שיניים היכן שצריך בלבד ומבלי לפגוע בשיניים הבריאות שנותרו. כאשר התהליך מתבצע לפי הנהלים אחוזי ההצלחה עומדים על 95%. מומלץ לקרוא עוד על התהליך ולקבוע התייעצות באתר של דוקטור אריאל סביון.

 

4 טיפים שחשוב לזכור כמתחילים תהליך השתלת שיניים

  1. עשו שיעורי בית על ההליך וסוגיו

יש יותר מדרך אחת לעבור השתלת שיניים. ישנה השתלה פתוחה והשתלה סגורה, וחשוב להכיר את ההבדלים ביניהם כשאתם מגיעים להתייעצות אצל רופא.

זמן ההחלמה והזמן שלוקח ללסת לקבל את השתלים הוא דבר שחשוב לדעת בשביל להבטיח את התוצאות הטובות ביותר ולהיות מודעים לכל האילוצים שתהיו כפופים אליהם בתקופת ההחלמה.

 

  1. לא לשכוח את השיניים הטבעיות

ישנה תפיסה שיותר נוח להוציא את כל השיניים הפגועות ולהחליף את כולם בשתלים, במקום להוסיף שתלים רק במקומות בהן אין יותר שן. חשוב מאוד לזכור שאין תחליף, גם בשתלים האיכותיים ביותר, לשיניים הטבעיות.

ייתכן שתידרש עבודה קשה, אך חשוב לעשות הכול על מנת לשמר ולטפל בשיניים הטבעיות ולא להחליפן בשתלים.

 

  1. הכרת סוגי השתלים

ישנם מגוון שתלים ולא כל סוג מתאים לכל אדם. חשוב לזכור שלא כל רופא עובד עם כל סוגי השתלים אז מומלץ לברר על המלצות, ואם נפגשים עם הרופא הזה לברר עם אילו סוגי שתלים הוא עובד.

 

  1. טיפול לאחר ההשתלה

אחרי שההשתלה נגמרת בהצלחה ויש לכם חיוך מושלם זה טוב ויפה, אך ממש לא סוף הטיפול. חשוב לזכור שהשתלים זקוקים לתחזוקה שוטפת, כמו שיניים טבעיות ואף יותר. שתלים שמטפלים ומתחזקים אותם יכולים להחזיק מעמד עד 20 שנה אז המאמץ בהחלט משתלם.

 

לסיכום

כשמתחילים תהליך של השתלת שיניים יש הרבה משתנים שצריכים לבחון. חשוב לוודא שהמטפל שבחרתם נחשב טוב ובעל המלצות, שאתם מכירים את התהליך מההתחלה ועד הסוף, שהשיניים הטבעיות שלכם נשמרות בצורה בטובה ביותר, ושלאחר ההשתלה יש הקפדה על ניקיון ותחזוקת השיניים החדשות והטבעיות.

התהליך ארוך ולא מסתכם בניתוח, יש תהליך החלמה ארוך וחשוב לשים לב ולוודא שהגוף מתאקלם לשיניים החדשות ושאין דלקות או סיבוכים. מומלץ לקרוא כמה שיותר על התהליך לפני שמתחילים אותו.

חיוך

 

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בריאות
שמנים חיוניים
10 יתרונות לשמן אתרי

שמנים אתריים צברו פופולריות בשנים האחרונות בשל היתרונות הבריאותיים הרבים והשימושים הרב-תכליתיים שלהם. שמנים אתריים מופקים מצמחים בתהליך של