נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

3 הסיבות להיעזר במתקן לנייר סופג בבית

מתקן נייר סופג בבית

אם תשימו לב, אנחנו כל הזמן משתמשים בנייר. נייר זה לא רק הדף הלבן שכותבים בו רשימת מכולת, הוא נמצא באריזות, תמונות, קרטונים, במטבח וגם בשירותים. בשנים האחרונות גם השימוש של הנייר קיבל מקום של כבוד וטכנולוגיות רבות פותחו על מנת להפוך את השימוש בו לנוח יותר, ממכונות שגורסות נייר וממחזרות אותו עד למתקנים ביתיים לנייר סופג. אז למה שנצטרך מתקן שכזה? הרי לפניכם במאמר.

 

הנזק של השימוש בנייר

בשנים האחרונות השימוש בנייר עלה ב 400 אחוזים בכל רחבי העולם, מה שמוביל לנזק סביבתי כבד. בכדי למנוע בזבוז כה מאסיבי של נייר הרבה חברות מובילות שמתעסקות בתחום השקיעו משאבים על מנת לפתח מתקנים שיעזרו להפחית את כמות השימוש.

 

מי הוא הנייר הסופג?

נייר סופג או בשמו הנוסף "מגבות נייר"  הוא אחד ממוצרי הטישו הנפוצים ביותר, הוא פותח בטכנולוגיה ייחודים שהופכת אותו לרך וקליל ועם יכולת ספיגה גבוהה משל נייר רגיל. הוא משמש אותנו בעיקר במטבח או לטובת ניקיון.

 

מה הוא המתקן לנייר סופג

נייר סופג שזרוק במטבח זה לא דבר שימושי, מספיק שהגליל נרטב ממים או מתלכלך משמן וכבר היעילות שלו נפגעת. לכן פותחו מתקנים שמקבעים את הנייר הסופג במקום אחד ועוזרים לחווית משתמש נוחה.

מתקן סטנדרטי – מתקן העשוי מעץ או מתכת, בעל מוט היוצא מבסיס המתקן, על גבי המוט מושחל הגליל ובעצם בעת משיכת הנייר הוא מתגלגל על המוט. דבר פשוט ויעיל שתמצאו בכל מטבח סטנדרטי.

מתקן אוטומטי – במידה ואתם רוצים נוחות מקסימלית ישנו מתקן אוטומטי, בעל מנגנון חכם, שמוציא נייר אחד בכל פעם, במתקן הסטנדרטי ייתכן וניקח יותר נייר ממה שאנחנו צריכים, התפקיד של המנגנון הוא להוציא נייר אחד חתוך בכל פעם.

 

אז למה להיעזר במתקן לנייר סופג?

חיסכון – המתקנים הללו מספקים תועלת כלכלית וסביבתית, משום שהם מביאים לחיסכון בשימוש הנייר. במתקן אתם יכולים לשלוט בכמות ולתלוש בקלות נייר אחר נייר,

סדר וארגון – זה שיש מקום קבוע במטבח או באמבטיה תורם רבות לסדר, גם מבחינת חזות החדר, פחות אסתטי לראות גליל נייר סופג סתם מונח על השיש. בנוסף בזמן בישול לפעמים יש צורך דחוף בנייר סופג ולהתחיל לחפש אותו זה מסורבל, תבחרו מקום קבוע ששם עומד המתקן לנייר סופג כדי שתמיד תדעו לכוון.

עיצוב –  כיום לכל פריט קטן במטבח או באמבטיה יש עיצוב ייחודי ומעניין, אפילו למתקן לנייר סופג תוכלו למצוא כאלה מיוחדים, כאלו הנתלים, כלו שעומדים, זכרו שגם פריט כזה קטן יכול ליצור שינוי גדול במרחב.

 

לסיכום – פתרון חכם במכשיר אחד

במקום להסתבך איזה מתקן לקנות והאם הוא ישרת את המטרות שלי, ישנו מתקן אחד יחיד ומיוחד שפותח בטכנולוגיה חכמה, כאשר רוצים  להשתמש בנייר החיישנים מזהים את היד ומוציאים כמות מדודה – לכן הוא גם חסכוני, גם עוזר בסדר וניקיון והוא גם בא בעיצובים שונים ומיוחדים.

מתקן נייר סופג בבית

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא גאדג'טים