נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

האם שפיכה מהירה היא בעיה תורשתית?

חפיסה של כדורים

שפיכה מהירה היא אחת הבעיות הנפוצות ביותר בעולם הגברי.

לא מעט גברים, בארץ בפרט וברחבי העולם בכלל, מוצאים את עצמם מתמודדים עם סיטואציה מאוד לא פשוטה, שבמהלך המפגש המיני שלהם מתקיימת שפיכה מהירה שלא מאפשרת להם לא סיפוק אישי ובוודאי שלא סיפוק לצד השני.

ברגע הזה אפשר לעצור ולשאול את השאלה – האם שפיכה מהירה היא בעיה תורשתית? יצאנו לבדוק וחזרו עם תשובות רלוונטיות.

 

שפיכה מהירה – "הכל נשאר במשפחה"

ההורים שלנו הם אלו שמביאים אותנו לעולם, והם אלו שמהם אנחנו מקבלים את הגנים שלנו בתורשה. חלק מהגנים האלו באים לידי ביטוי באופן חיצוני – צבע העיניים, צבע השיער, צורת האף והנראות הכללית שלנו, ואילו חלק מהגנים האלו באים לידי ביטוי באופן פנימי – דלקות ומחלות שעוברות אלינו מהם, סוג הדם ועוד.

שפיכה מהירה בעניין הזה היא רלוונטית, משום שהיא בהחלט יכולה לעבור מדור לדור בתורשה ועל ידי גנים. ככל שהאב, הסב והדורות הנוספים שלפניהם סבלו מבעיה של שפיכה מהירה, היא בהחלט עלולה לעבור גם הלאה בתורשה.

 

שפיכה מהירה – גם עניין של תורשה, אבל ממש לא רק

שפיכה מהירה היום היא נפוצה בקרב גברים רבים, ולא בכדי. העולם של היום מביא איתו אין ספור לחצים, מחשבות, פחדים, שינויים ותסכולים – ולכן גברים רבים סובלים מהעניין הזה שבא לידי ביטוי במגוון דרכים.

כמו כן, שפיכה מהירה יכולה להיות במקרים מסויימים תוצאה של חוסר ביטחון גדול, שכן המפגשים המיניים מעמידים את אותם גברים בסיטואציות שבהן הם לא בטוחים בעצמם כלל, ובעקבות העניין הזה – הם מגיעים לאורגזמה בצורה מהירה יותר מהמקובל או מהרצוי.

 

שפיכה מהירה היא לא דבר שנעים לחיות איתו

היות ושפיכה מהירה גורמת למפח נפש גדול, גם בקרב הגברים שסובלים ממנה אך גם בקרב הפרטנרים והפרטנריות המיניים שלהם, הגיעו החברות השונות להבנה שיש צורך גדול בהתמודדות איתה בצורה יעילה. כיום מדפי רשתות הפארם מלאים במוצרים שיכולים לסייע לכם להתמודד עם שפיכה מהירה בקלות וביעילות, אז בואו נכיר אותם.

 

חומרים כימיים – OUT, חומרים טבעיים – IN

אם בעבר היצע המוצרים יכל היה לאפשר לנו אך ורק חומרים כימיים לטיפול במגוון בעיות כמו שפיכה מהירה או אין אונות, הרי שהיום רשתות הפארם והחברות השונות מציעות אין ספור חומרים טבעיים שיכולים להתמודד עם הבעיה בצורה סופר אפקטיבית ונעימה.

חברת אקסטרה סייז, לדוגמה, יצאה בליין אדיר של מגוון מוצרים שעשויים מחומרים טבעיים בלבד, וכחלק מהם ניתן למצוא ספריי להשהייה לשם התמודדות עם שפיכה מהירה. את הספריי יש למרוח על איבר המין, ותוך דקות ספורות ניתן יהיה לגשת אל האקט המיני מבלי כל חשש לשפיכה מהירה כזו או אחרת. מהרו לרכוש את הספריי ותוכלו להנות גם אתם מחיי מין שקטים ומספקים.

 

קופסאות עם כדורים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא למבוגרים