נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

קוסם לאירועים

קסם אם קלפים

אחד החלקים החשובים ביותר באירוע כל שהוא, בין אם מדובר באירוע גדול ובין אם מדובר באירוע כיתתי או שכבתי, הינו ההופעה האמנותית. למעשה, החלק הזה הוא אולי החלק היותר מעניין, שההצלחה שלו משולה בדרך כלל כנגד ההצלחה של האירוע כולו. הופעה איכותית, מעניינת וכזאת המעניקה ערך מוסף למשתתפים באירוע, תיזכר לאורך זמן. ההופעה עשויה להיות מורכבת מהופעה של אמן אורח, הפעלות שונות של הנוכחים באירוע, וגולת הכותרת של ההופעה עשויה להיות קוסם לאירועים, המבדר את כל הנוכחים במעשי קסמים קונדסיים, יחד עם נגיעות שתחומים שונים, כגון טלפתיה ומופע סטנדאפיסט. מהו קוסם לאירועים? באיזה שלב באירוע כדאי לשלב את ההופעה שלו?

ציוד של קוסם

מה זה קוסם לאירועים ומהו קהל היעד שלו

קוסם לאירועים, הוא אמן המתמחה במעשי קסמים שונים. המותאמים לקהל היעד שלו. יש קוסמים המתמחים בהופעות בפני קהל יעד צעיר, בדרך כלל ילדים בגילאי הגן או גילאי בית הספר. ואולם בעלי מקצוע מתוחכמים יותר, מוצאים את הדרך להופיע בפני קהלי יעד מבוגרים יותר, ולהפוך את ההופעה למבדרת במיוחד. קהל היעד הבוגר הוא קשה במיוחד, כיון שאיבד זה מכבר את התמימות ואת האמונה שדברים שהוא רואה, הם אכן הדברים הקורים באמת. עם זאת, קוסם מהימן ואיכותי, יכול להפתיע דווקא את קהל היעד הזה באמצעות קסמים חדשים, או ביצוע קסמים ישנים ומוכרים באופן שישנה את הפרספקטיבה של הצופים ביחס אליהם. כל קסם שהוא, החל מהעלמה של חפצים, החזרה שלהם יש מאין או חלוקת אדם לני חלקים, וכלה בקסם פשוט יחסית של טלפתיה, עשויים להשיג את המטרה המבוקשת – בידור איכותי למשתתפים.

מתי כדאי לשלב את ההופעה של קוסם לאירועים

ככלל, לכל אירוע יש אינרציה משלו. האירוע חייב להיות מאורגן כהלכה, עם חלופות איכותיות המאפשרות לתמרן ולגרום לנוכחים באירוע הנאה מרובה בכל מצב. אבל מה שקורה בדרך כלל בפועל, הוא מצב שבו האורחים באירוע נפגשים, מחליפים חוויות ומתמקמים במקומות הישיבה. בהמשך, מתבצע הטקס הרשמי, בין אם מדובר בבר מצווה או בחתונה, ומייד לאחר מכן מתחילה השמחה והריקודים.

בשלב כל שהוא, כאשר הקהל עייף מהריקודים וההשתוללות, עשוי להיווצר מצב שהו אין לקה חשק או כוח לריקודים, אבל מנוחה ארוכה מדיי תוציא את הנוכחים מהפוקוס ותגרום למעשה להתרופפות תשומת הלב של האורחים. בדיוק בשלב הזה, הופעה של קוסם לאירועים תסב אלי את תשומת הלב, ותאשר לתקליטן ולנחי האירוע, להתכונן לסבב הבא של ריקודים.

קוסם לאירועים הוא בהחלט אטרקציה, שלמרות הקדמה הטכנולוגית ולמרות הסקפטיות המובנית בנפשו של הנוער המודרני, עדיין ניתן להפיק הנאה רבה מהמופע שלו. קוסם איכותי יכול לשלב גם הופעה של סטנדאפיסט, שמעבר למעשי הקסמים יכול להקפיץ ולהצחיק את הקהל במופע סטנד אפ איכותי ומוצלח. אירוע משפחתי, ערב גיבוש מצחיק והתכנסויות חברתיות ועסקיות שונות, מהווים הזדמנות מושלמת להופעת אורח של קוסם לאירועים. כדאי ליצור קשר כבר כעת וגידי ליבנה, קוסם לאירועים, יחזור אליך בהקדם

אטרקציות אהובות על ישראלים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אירועים
אמן חושים
איך נזהה אמן חושים מומלץ?

עולם האמנות עצום ומגוון, עם אינספור אמנים יוצרים יצירות ייחודיות ומשכנעות במגוון רחב של מדיומים. עם כל כך הרבה

אמן חושים
מה כולל מופע של אמן חושים?

אם אתם מתכננים אירוע פרטי ורוצים לרגש, להצחיק ולהלהיב את האורחים שלכם מומלץ להזמין אטרקציה כמו אמן חושים לאירוע