תוכן עניינים
לפרסום כתבה באתר
מאמרים אחרונים

סירבתם להתגייס? זה מה שעליכם לעשות

בני נוער רבים אשר עומדים בפני הגיוס לצבא מוצאים את עצמם מקבלים שיבוץ שהם אינם חושבים שמתאים להם, ברוב המקרים תלונות לצבא עצמו לא יסייעו לכם על מנת לקדם את הנושא. כעת עומדות בפניכם שתי החלטות מרכזיות – הראשונה היא להתגייס לתפקיד שאליו שיבצו אתכם, וכמובן לוותר על הרצונות שלכם, השנייה היא לסרב להתגייס וכמובן לקחת בחשבון את כל ההשלכות הכלולות בצעד שכזה. סירבתם להתגייס? (חוק גיוס חובה)  זה מה שעליכם לעשות על מנת שתוכלו להגיע למצב שבו אינכם נכנסים לכלא, (השפלות, עונשים ויחס מבזה: התעללות בכלא 6) ועדיין מסוגלים להילחם על הזכות שלכם לשרת בצבא. לכל הפרטים הרלוונטיים עבורכם , אלה שיהפכו את התהליך להיות הרבה יותר קל וידידותי עבורכם

חיילים

מה צריך לעשות מיד לאחר הסירוב להתגייס?

לא משנה מהי הסיבה שבגינה אתם מסרבים להתגייס, עליכם להבין כי מדובר בצעד משמעותי אשר יכול לגרור ביחד איתו לא מעט סנקציות ואיומים מצד הצבא. על מנת שתוכלו להתמודד עם מכבש הלחצים מצד הצבא, אתם חייבים לפנות לעורך דין צבאי אשר יעזור לכם לקבל את כל מה שמגיע לכם ואת כל הזכויות הבסיסיות שלכם בתור חיילים בצבא שנלחמים על הזכות או על הרצון.

אם אתם מעוניינים להחליף את השיבוץ שלכם, כל מה שאתם צריכים לעשות זה כמובן להישאר בבקו"ם ולהילחם על אשר מגיע לכם. במקרה הזאת לעורך דין צבאי אין יותר מידיי מה לעשות בעניין, למעט היכולת לתמוך בטענות שלכם וכמובן לעזור לכם להציג את המסמכים הרלוונטיים אשר מחזקים את הטענות שלכם כי מגיע לכם להגיע לתפקיד הרלוונטי. אם קיבלתם את השיבוץ בגלל בעיות בפרופיל, תוכלו בעזרת עורך דין צבאי להילחם על מנת לעלות או להוריד את הפרופיל הצבאי כך שבסופו של יום הוא יותאם לתפקיד שאליו אתם שואפים להגיע.

מה לגביי מצב שבו אינכם מעוניינים בכלל להתגייס לצבא? כאן כמובן הסיטואציה קצת יותר מורכבת והיא מחייבת אתכם להחזיק עורך דין צבאי צמוד על מנת שיספק לכם מהניסיון ומהידע שלו בתחום הזה. עורך דין צבאי יעזור לכם להגיש את המסמכים הרצויים וכמובן להילחם על הזכויות שלכם. עורך דין צבאי מנוסה ומיומן ידע בדיוק לאיזה צינורות צבאיים לפנות על מנת לקדם את הבקשה שלכם וכמובן להביא אתכם למצב שבו אתם תקבלו את הפטור המיוחל עבורכם.

לא משנה אם מדובר על שינוי שיבוץ או על פטור מלא מגיוס, פנייה לעורך דין צבאי תהפוך את החיים שלכם להרבה יותר קלים ופשוטים. ההמלצה היא כמובן להתעסק עם כל הניירת עוד בטרם הגיוס על מנת שתוכלו לקבל את השיבוץ או את הפטור לפני תאריך הגיוס הפוטנציאלי. אך בסופו של יום עורך דין צבאי יעזור לכם להילחם על הזכויות שלכם, כך שתצאו בסופו של יום עם חיוך על הפנים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram