תוכן עניינים
לפרסום כתבה באתר
מאמרים אחרונים

מחלת קרוהן בצבא

ישנן מחלות אשר המדע והרפואה כבר מזמן הבינו מה הן הסיבות להתפרצותן. במקביל למחלות האלו, ישנן גם מחלות שהסיבות להתפרצותם אינן ברורות. מחלת הקרוהן שוכנת לה אי שם באמצע בין שני סוגי המחלות האלו. פיתחתם קרוהן בצבא? בידקו את זכאותכם לתבוע את משרד הביטחון עוד היום.

המלצה שלנו? אם פיתחתם את מחלת הקרוהן במהלך השירות שלכם בכוחות הביטחון, שבו עוד היום לפגישת ייעוץ עם עורך דין משרד הביטחון. במקרים רבים, תביעות נגד הצבא יכולות להוביל לכך שתקבלו את השיפוי הכספי המגיע לכם. בסופו של דבר, פשוט אל תוותרו על הזכות שלכם לתבוע את המגיע לכם. שוקלים להגיש תביעה נגד הצבא על מחלת קרוהן? רגע לפני שאתם יושבים לפגישת ייעוץ עם עורך דין משרד הביטחון, הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון.

 

מה חשוב לדעת על תביעות נגד הצבא? כל המידע לפניכם

אם חלילה נפגעה בריאותכם במהלך שירותכם בכוחות הביטחון, תמיד יהיה חשוב לדעת שיש אל מי לפנות בנושאים אלו. מעבר לכך שאתם תצטרכו את הטיפולים הרפואיים הנדרשים לכם, כמובן שאתם גם תשמחו לדעת שזכויותיכם נתבעות.

בסופו של דבר, אף אחד לא יכול לתבוע את זכויותיכם מלבדכם. אם כך, מה חשוב לדעת על תביעות נגד הצבא ב-2020? בדומה לכל שנה קודמת, גם ב-2020 יהיה עליכם להסתייע בשירותיו של עורך דין משרד הביטחון בכדי שייצג את תביעתכם המשפטית. מה לגבי ועדות רפואיות, האם יהיה עליכם לעבור גם אותן?

 

האם יהיה עלי לעבור ועדות רפואיות במהלך תביעה נגד הצבא?

במקרים רבים ניתן להגיע להסדרים כאלו ואחרים אל מול המדינה, אבל חשוב לקחת בחשבון שכנראה יהיה עליכם לעבור ועדות רפואיות כחלק מהתהליך. בסופו של יום, הוועדות הרפואיות נועדו לשם השגת הוכחה חותכת כי אכן נגרם לכם נזק רפואי כתוצאה מהשירות הצבאי שלכם.

בין אם מדובר במחלת קרוהן או במחלה אחרת, כמובן שאין כל סיבה שתוותרו מראש על תביעתכם המשפטית. אין ספק, במקרים מסוימים אנשים נמנעים מלהתחיל הליכים משפטיים כאלו מתוך חשש מבירוקרטיות ארוכות.

 

עד כמה הליכים משפטיים נגד הצבא מסורבלים וארוכים?

זה נכון, הליכים משפטיים אלו אכן לוקחים זמן והם אכן נחשבים מסורבלים, אבל התהליכים האלו נעשים יותר קלים כאשר מסתייעים בעורך הדין הנכון. באפשרותכם לקבל את הסיוע המשפטי שאתם צריכים מעורכי דין רבים, אבל תמיד יהיה כדאי לדעת מי מוביל את התביעה שלכם.

אתם מוזמנים לבדוק מי הוא עורך הדין שאתם שוקלים לקבל ייצוג ממנו, וזאת תוכלו לעשות דרך בירור המוניטין של אותו עו"ד. בררו כמה זמן הוא עוסק בדינים המשפטיים של תביעות משרד הביטחון, בררו בכמה תביעות הוא ניצח וכו'. בסופו של דבר, הכי חשוב שתרגישו בטוחים בידיים המקצועיות של עורך הדין שלכם. בהצלחה!

צבא

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram