נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

מבחן הזוגיות – האם הזוגיות שלכם טובה לכם

נשיקה

מתקשים להחליט האם הזוגיות שלכם טובה לכם? באמצעות מבחן הזוגיות של אוראל שופן תוכלו לגלות האם הזוגיות שלכם טובה לכם. כל הפרטים אודות מבחן הזוגיות – במאמר הבא.

 

מבחן זוגיות – כך תדעו האם הזוגיות שלכם טובה

בעיות במערכת היחסים עלולות להוביל בלא מעט פעמיים לתחושות קשות מאוד, ולכן חשוב לעצור בזמן ולקבל כלים אשר באמצעותם ניתן להבין מה בדיוק הקושי, וכיצד לטפל. מבחן זוגות הוא מבחן אונליין אותו תוכלו לבצע בזמנכם הפנוי ומהבית, כל זאת ללא עלות כספית. מדובר במבחן מקיף אשר נכתב ונערך ע"י אוראל שופן, יועצת זוגיות בעלת ניסיון של שנים רבות ומלווה זוגות בתהליך של ייעוץ וטיפול זוגי. באמצעות מבחן הזוגיות תוכלו לדעת אחת ולתמיד האם הזוגיות שלכם טובה לכם, בהתאם למסקנות אותן תוכלו לקבל במסגרת המבחן. עם זאת, יש לקחת בחשבון כי גם אם בתוצאות הזוגיות לא טובה, ניתן ואף רצוי לקבל את הכלים בכדי לשפר את המערכת הזוגית ובכך לאפשר לשני הצדדים ליצור מערכת הרמונית ומשגשגת.

 

האם מבחן זוגיות מתאים לכולם?

מבחן זוגיות ושאלון לזוגות מתאים לכל אדם אשר מצוי במערכת יחסים מחייבת, בין אם מדובר במערכת יחסים ארוכה ובין אם מדובר במערכת יחסים קצרה. המבחן בנוי באופן כזה אשר מאפשר לכם לחשוב לעומק על מערכת היחסים וכיצד אתם באים לידי ביטוי, מתוך מטרה להבין ולהפנים כי ישנם קשיים והם ברי טיפול. טיפול זוגי אשר מבוסס על מסקנות המבחן הוא טיפול קונקרטי אותו ניתן לבצע בקליניקה של אוראל שופן, למשך מספר מפגשים ועם שימת דגש על שותפות הדדית. זכרו כי מדובר במבחן אישי ולכן הוא מהווה אינדיקציה. מתוך מסקרנות המחקר תוכלו לחקור לעומק את הקשיים שלכם כבני זוג ולעבוד קשה מאוד לצורך שיקום מערכת היחסים. חשוב לזכור כי באמצעות המבחן ניתן גם להגיע לתובנות לגבי השאלה האם להיפרד או לא, אולם על מנת שתוכלו להגיע להחלטה מומלץ שלא להרים ידיים אלא לגשת לטיפול זוגי.

 

טיפול זוגי לאחר מילוי של מבחן זוגיות: כך תעשו זאת

היכנסו לאתר הרשמי של אוראל שופן ובחרו בלשונית מבחן זוגיות. לאחר מכן הקדישו זמן בכדי למלא את השאלון באופן אותנטי וכנה, ולאחר מכן קראו את המסקנות. בסיום התהליך חשוב לפנות לבן או בת הזוג כך שהם ימלאו את השאלון בעצמם, כך שתוכלו לקרוא יחדיו את המסקנות ולאחר מכן לגשת לטיפול זוגי. הטיפול הזוגי אותו פיתחה אוראל שופן הוא מודל ייחודי אשר עזר למאות זוגות לשקם את מערכת היחסים, ולכן הוא נחשב למומלץ ואפקטיבי. לקבלת מידע נוסף אודות מבחן זוגיות וטיפול זוגי, היכנסו כבר עכשיו לאתר, השאירו פרטים ותוך זמן קצר אוראל שופן תחזור אליכם.

פרצופים של אנשים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בלוג כללי בעלי מקצוע
מנעולן אמין
6 טיפים למציאת מנעולן אמין

מציאת מנעולן אמין חיונית להבטחת הביטחון והבטיחות של הבית או העסק שלכם. בין אם אתם צריכים להתקין מנעולים חדשים,

זבנג סקס
עוד חורף לבד? אפשר גם אחרת

החורף הגיע ואיתו מגיעות תחושות הבדידות הרגילות. אי אפשר שלא להרגיש את תחושת העצב הזו שמגיעה כשאין מישהו/י מיוחד/ת

מֵתוֹדוֹלוֹגִיָה
מה זה מתודולוגיה?

סטודנטים רבים מוצאים את עצמם לא פעם עומדים אל מול מרצה שמסביר להם באופן מעמיק אודות המרכיבים של העבודה