נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

הגיל הוא התרגיל: אילו הפעלות מתאימות לילדים גדולים?

חגיגי לילדים

הקושי הגדול ביותר שהורים לילדים גדולים נתקלים בו לא נוגע להצבת גבולות או התמודדות עם המסכים. מי שיש להם ילדים בגילאי 10 ומעלה, יוכלו להעיד כי הקושי בא לידי ביטוי במציאת הפעלות שמתאימות להם. עובדה זו התגלתה לנו ממש לאחרונה, כשהבת הבכורה שלנו חגגה יום הולדת. אז הבנו שהכול מסביב משתנה וכי עלינו לבדוק איזה הפעלות יתאימו עבורה. החלטנו לרכז את כל ההפעלות במקום אחד, כדי להקל על הורים אחרים ואנו מזמינים אתכם להישאר אתנו ולגלות מה הן.

 

ההפעלה ה – 1 שמתאימה לילדים גדולים: הופעה של קוסם

אם יש לכם ילדים גדולים שמשתגעים בבית, כדאי שתדעו שאתם לא צריכים להתמודד עם העניין לבד. אנחנו כאן כדי ליידע אתכם שישנה אפשרות להזמין הפעלה של קוסם. יכול להיות שאתם חושבים לעצמכם עכשיו: "איך קוסם יוכל להתמודד עם הילדים שלי?". אנחנו כאן כדי להפיג את הסקפטיות ולומר לכם שיש לא מעט קוסמים שיש להם ניסיון עם ילדים בגילאים גדולים. כך שהם יודעים איך לתפוס את תשומת הלב שלהם באופן מידי.

חגיגי לילדים

ההפעלה ה – 2 שמתאימה לילדים גדולים: הזמנה של מתקנים מתנפחים

כל ילד גדול ישמח לקחת חלק בקפיצה על מתנפחים. מדובר במתקנים שמתאימים לכל הגילאים, אפילו לנו, המבוגרים (פשוט אנחנו לא תמיד מוכנים להודות בזה). אנחנו ממליצים לכם להיכנס אל אתרים שמציעים הפעלות חגיגיות לילדים. שם תוכלו לבצע הזמנה של מתקנים מתנפחים מכל מיני סוגים. אנחנו הזמנו למשל את המתקנים הבאים:

  • טירה מתנפחת
  • סולם ומגלשה
  • מתקן מתנפח עם בריכת כדורים ועוד

 

ההפעלה ה – 3 שמתאימה לילדים גדולים: הכנת פעילויות מים

אי אפשר לכתוב מדריך מקיף שיציג בפניכם הפעלות שונות לילדים גדולים מבלי לציין את הפעלות המים. זה הרי ידוע שילדים יכולים להתעסק שעות עם מים. ההמלצה העיקרית היא כמובן ללכת עם הילדים לים או לבריכה. במידה וזה לא מתאפשר לכם כרגע, אפשר להשיג רובי מים ואביזרים נוספים שיאפשרו לילדים שלכם לשחק עם מים בקרבת מקום.

חגיגי לילדים

איך תבחרו את ההפעלה המתאימה ביותר עבור הילדים שלכם?

חשוב מאוד לשים לב שאתם בוחרים את ההפעלה שמתאימה לילדים שלכם. הרי הפעלה שמתאימה לילד שלנו עשויה להיות לא מתאימה עבור אחרים. ההמלצה שלנו היא לשוחח עם הילדים ולהציג בפניהם 2 או 3 אפשרויות שונות. כך הם ירגישו שיש להם את זכות הבחירה ואתם תוכלו להיות בטוחים שהם בוחרים באפשרות שמתאימה לכם מכל מיני בחינות.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת מה הן ההפעלות המתאימות ביותר עבור ילדים גדולים. עכשיו אתם יכולים פשוט לבחור את ההפעלה המתאימה עבור הילדים שלכם ולשתות את הקפה שלכם כשהוא עוד חם. נאחל לכם שתיהנו מכל רגע ושיהיה בהצלחה!

חגיגי לילדים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי