נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 דרכים אפקטיביות להוציא רישיון לקנאביס רפואי בישראל

מושג קנאביס רפואי

הרבה אנשים אשר סובלים ממחלה כרונית או קשה זכאים לקנאביס רפואי. צמח הקנאביס הוא צמח אשר מביא איתו סגולות רפואיות רבות. צמח זה לא חוקי בארץ וכדי להשתמש בו, צריך אישור מיוחד. אם אתם צריכים את האישור הזה הגעתם למקום הנכון. אנחנו נדבר על 4 דרכים אפקטיביות להוציא רישיון לקנאביס רפואי בישראל .

 

1. תבינו האם מגיע לכם לקבל

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא להבין האם מגיע לכם לקבל רישון לקנאביס. נוהל 106 הוא מסמך של משרד הבריאות אשר מגדיר את ההתוויות, התנאים והמצבים שבהן ניתן לתת רישיון קנאביס רפואי למטופל. מספר מחלות מזכות בהיתר לשימוש בקאנביס רפואי. מחלות כמו לדוגמה סרטן, קרוהן, קוליטיס, כאב כרוני, איידס, פרקינסון, פוסט טראומה, דמנציה ועוד מחלות רבות אחרות.

 

2. להכיר את חברת ירוקל'ה

ירוקל'ה היא חברה שמטרתה להנגיש ולפשט את ההליך הבירוקרטי המורכב לקבלת רישיון לקנאביס רפואי. היא עובדת בשיתוף פעולה עם רופאים בעלי שם וידע רב ועוד אנשים חשובים בתחום הרפואה. תדברו עם נציג החברה ותקבלו ליווי והכוונה כדי לקבל את הרישיון כמה שיותר מהר. זוהי חברה מקצועית אשר עוזרת להמון אנשים ולכן, יכול להיות כי הם יעזרו גם לכם!

מומחה לקנאביס רפואי

3. הגשת הבקשה

כדי להוציא רישיון לקנאביס, אתם תצטרכו להגיש בקשה. בקשה אשר ימלא רופא מומחה. בדרך כלל אופן ביצוע הבקשה יהיה מקוון כך שלא תצטרכו ללכת לשום מקום. הרופא ישלח את טופס הבקשה ולאחר מכן ידפיס את הטופס. חשוב שהוא יכתוב בטופס את מספר הטלפון שלכם ושהוא יאשר שליחת SMS. כך תוכלו לקבל הודעות לגבי סטטוס הבקשה.

 

4. סבלנות

עוד דבר שאתם צריכים לעשות כדי לקבל רישיון לקאנביס הוא – להיות סבלניים. כבר דיברתם עם רופא מומחה וכבר הגשתם את הבקשה שלכם? הדבר היחיד שנותר לעשות זה לחכות. זהו תהליך שיכול להיות מעייף אבל בסופו של דבר זה יהיה שווה את זה. עוד קצת סבלנות ותדעו האם קיבלתם את האישור או לא.

 

לסיכום

הרבה אנשים אשר סובלים מבעיה רפואית מנסים לקבל אישור לקנאביס רפואי. קנאביס רפואי יכול להקל על כאבים כרוניים מהם סובלים המטופלים. הוא מתאים לטיפול במגוון מחלות. ניתן לראות את רשימת המחלות בנוהל 106. להוציא רישיון לקנאביס יכול להיות תהליך מתסכל ומורכב אבל הוא חד משמעית אפשרי. לשם כך, אתם תצטרכו להבין האם מגיע לכם לקבל אישור או לא.

כמו שאמרנו, תוכלו לבדוק בנוהל 106 וכך תדעו האם מה שאתם סובלים ממנו נמצא ברשימה. חברת ירוקל'ה היא חברה מקצועית אשר יכולה לעזור לכם בתהליך. היא עובדת עם רופאים ומומחים אחרים בתחום ומטרתה של החברה היא לפשט את התהליך הבירוקרטי הזה כמה שניתן. הרופא יגיש את בקשתכם ולאחר מכן הדבר היחיד שתוכלו לעשות הוא להיות סבלניים. עוד קצת והרישיון לקנאביס יהיה בידיים שלכם!

חוקר קנאביס רפואי

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בריאות
שמנים חיוניים
10 יתרונות לשמן אתרי

שמנים אתריים צברו פופולריות בשנים האחרונות בשל היתרונות הבריאותיים הרבים והשימושים הרב-תכליתיים שלהם. שמנים אתריים מופקים מצמחים בתהליך של