נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

איך לשדרג את הבוק בת מצווה?

תמונה תלת מימדי

 בת המצווה הוא אירוע מאוד משמעותי עבור הילדה שחוגגת את היום המיוחד שלה.

בת המצווה מאוד משמעותי בשביל יהודים רבים ברחבי העולם, גם אם הם לא דתיים שומרי המסורת.

זהו אירוע שנהפך כבר לדבר שכולן רוצות בו כשהן מגיעות לגיל המיוחל.

בוק בת המצווה חשוב מאוד לאירוע, והוא מוסיף המון צבע ואור.

מיתן לשדרג אותו במספר דרכים רבות, ולהפוך אותו מטוב למצוין.

 

בלי חיוך אין הנאה מירבית

הכלל הראשון והחשוב מכל הוא להגיע ליום הצילומים באנרגיה חיובית ונינוחה. כשאנו מרגישים טוב עם עצמנו, שמחים וצוהלים מאושר, כך גם החיוך שפרוס לנו על הפרצוף ישפיע על התמונות הרבות ויתן אווירה מאוד חיובית ואופטימית לחוגגת ולהקהל שלה. ילדים מאוד קיצוניים במצבי הרוח שלהם, על כן חשוב לשמור על השמחה של הילדה ביום המיוחד הזה ובכך לשדרג את כל התמונות שלה בזכות החיוך הרחב והמדהים שלה.

 

אביזרים ובגדים משפרים את הצילומים

ככל שיהיו יותר אביזרי קישוט לילדה וכמו כן בגדים רבים, כך הבוק יהיה משודרג יותר. הוא יהיה מעניין יותר, מקושט יותר ונחמד יותר לעין. בשביל שהילדה תרגיש כנסיכה, מומלץ להניח לה זר או כתר על הראש, לשים לה אקססוריז מעניינים על הגוף, לתת לה לבחור את הבגדים אותם היא רוצה ללבוש ושתחליט אילו בגדים מגיעים איתה ומה היא תלבש. שיתוף הפעולה עם הילדה הוא חשוב מכל, כי אחרי הכל זה היום המיוחד שלה.

 

צילום איכותי הוא צילום מקצועי

בשביל לקיים בוק בת מצווה לאירוע ברמה גבוהה ביותר, הכי חשוב הוא לדעת איפה להצטלם. צלם טוב יעזור לכם בהתלבטויות וישקיע מזמנו בשביל שיהיה לכם טוב. שדרוג מיוחד הוא צילומי הבוק באיזורים לא שגרתיים, כמו למשל בטבע הפורח, או במקום עם תאורה מעניינת, עם מבנים מרהיבים ועוד. חשוב מאוד לפני הבוק עצמו לארגן בראש את סדר ההתרחשויות ולהבין היכן אנו רוצים להצטלם, ולהתייעץ כמובן עם הצלם שידע להמליץ לכם על מקומות יפים ומלהיבים שיעשו לכם אווירה נינוחה.

 

פריטים אישיים יוסיפו המון לבוק המדהים

פריטים אישיים של הילדה בהחלט ישדרגו את האווירה, הם יוסיפו חוויה אישית מקסימלית ובכך היא תרגיש נינוחה ואהובה. הפריטים האישיים יכולים להיות שרשרת אהובה, צמידים או עגילים, או איזו מתנה שהסב או הסבתא קנו והיא נורא התחברה אליה. בשביל שזו תהפוך לחוויה רגשית עמוקה, פריטים אישיים יעשו את העבודה.

 

שדרוג הבוק ישפר לכם את הלוק

אם נשפר את הבוק שלנו, המראה שלנו בו ייראה איכותי וזורם יותר. כל הדברים הקטנים הללו שצוינו לעיל וניתן להוסיף אותם לבוק, משנים לחלוטין את פני המצטלמת והם יהפכו את הבוק לדבר מרשים ביותר, והילדה בהחלט תהנה ותחגוג בשמחה ובהצהלה ביום המיוחד והאישי שהוא רק שלה. זכרו – כל עוד הילדה שמחה, אנחנו גם שמחים איתה.

אלבום

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אירועים
אמן חושים
מה כולל מופע של אמן חושים?

אם אתם מתכננים אירוע פרטי ורוצים לרגש, להצחיק ולהלהיב את האורחים שלכם מומלץ להזמין אטרקציה כמו אמן חושים לאירוע

מופע סטנדאפ
יש מופע סטנדאפ מצונזר?

מופעי סטנדאפ מסוימים נוטים להיות בועטים, נושכים ונועזים במיוחד. מופעים רבים משתמשים בהומור גס ולא מתנצל, ומכילים תכנים בוטים.

קנדלברה 8 קנים
קנדלברה 8 קנים

אם אתם בית שומר מסורת שמקפיד להדליק את נרות ליל השבת בכל ערב שישי, עושה הבדלה ואף מקפיד על