נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

אוהלים לאירועים – 5 טיפים לבחירה נכונה

אנטארקטיקה

אירועים באוהלים הם חוויה מיוחדת עם אווירה אחרת ויתרונות רבים המעניקים פתרונות לחברות ולאנשים פרטיים בין אם מדובר על כנסים, יום כייף לעובדים ובין אם על חתונה או אירוע משפחתי אחר.

המאמר יציג 5 טיפים לבחירה נכונה של אוהלים לאירועים.

 

1 – בחירת אוהל כפתרון להצללה

כאשר בוחרים אוהלים להשכרה יש לתת דגש על יריעת גג המעניקה פתרונות להצללה. כשמדובר על יום שמשי וחם אוהלים עם יריעת גג משמשים למכסה מפני קרינת השמש. היריעה העשויה מ-PVC תהיה איכותית וחזקה בעלת בידוד החסין מפני קרינת השמש. ניתן לבחור בעיצובים שונים ומהודרים בצורות שונות על פי סוג האירוע וגודל האוהל. ישנן גגות הנראים כאוהל קרקס, כסוכה, כבוסתן ועוד עיצובים שונים ומגוונים. אך הדבר החשוב ביותר שהם מעניקים קרירות בשל היכולת שלהם לבודד וכמובן צל. ישנה אף אפשרות להכניס מערכת מיזוג אוויר לאוהל למרות שיש לו חלונות הניתנים לפתיחה.

 

2 – בחירת אוהל כפתרון לעונת החורף

אירועים המתקיימים בחורף בשטח, בטבע, בים או במדבר הם אירועים בלתי נשכחים ועוצמתיים. באירועים כאלו יש לבחור אוהלים אטומים וחסינים לגשם ולרוחות, עם בידוד טרמי ואפשרות להכניס אליהם פטריות חימום כדי שלמוזמנים לא יהיה קר והאירוע יהיה מושלם.

 

3 – בחירת האוהל בהדמיית מחשב

לפני שבוחרים אוהל לאירוע ישנן חברות בהן ניתן לבצע הדמיית מחשב על פי כמות המוזמנים והעיצוב הרצוי של האוהל. בדרך זו ניתן לדעת כיצד האוהל ייראה מבפנים בזמן האירוע, לרווח אותו מבחינת הריהוט ולעצב אותו לפי הצרכים. למשל, אם האוהל משמש לכנס ניתן להכניס בהדמיה כיסאות ושולחנות, במת נאומים, תאורה, מערכת הגברה וכל מה שצריך ולראות כיצד הכל ייראה בפועל. כך גם יהיה ניתן לבחור בדגם הרצוי מבחינת אורך, רוחב, היקף וגובה בהתאם לכמות האורחים על מנת שלכולם יהיה מקום באוהל.

 

4 – ריצוף האוהל

האוהל יכול לכלול ריצוף או להיות צמוד לקרקע. כאשר לא מרצפים אותו חשוב שיהיה מוצב על קרקע שטוחה ויציבה בין אם מקימים אותו על אדמה ובין אם על רצפה. ביחד עם זאת, ישנה אפשרות לרצף אותו או לבנות בתוכו לוחות עץ שיעניקו יציבות. כאשר משכירים אוהלים לסדנאות בטבע ישנם המעצבים אותו עם שטיחים, כריות ופופים ללא צורך בריצוף מיוחד.

 

5 – בחירת חברת ההשכרה

ישנן לא מעט חברות המשכירות אוהלים לצורך אירועים. לפיכך, יש להקפיד ולבחור בחברה מומלצת ואיכותית שמתחזקת את האוהלים שלה כראוי ובעלת תו תקן על מנת שהם יהיו בטיחותיים ותקינים. את חוות הדעת ניתן למצוא באתרי האינטרנט או בקבוצות חברתיות ובאמצעות מכרים שהתנסו באירועים מסוג זה. החברה צריכה לתת שירות זמין, אדיב ומחיר אטרקטיבי. ניתן להשוות מחירים בין כמה חברות אך לא להתפשר על האיכות.

 

מתחם לינה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אירועים
אמן חושים
איך נזהה אמן חושים מומלץ?

עולם האמנות עצום ומגוון, עם אינספור אמנים יוצרים יצירות ייחודיות ומשכנעות במגוון רחב של מדיומים. עם כל כך הרבה

אמן חושים
מה כולל מופע של אמן חושים?

אם אתם מתכננים אירוע פרטי ורוצים לרגש, להצחיק ולהלהיב את האורחים שלכם מומלץ להזמין אטרקציה כמו אמן חושים לאירוע