תוכן עניינים
לפרסום כתבה באתר
מאמרים אחרונים

פרויקטים ישראלים שעוזרים לכם לחסוך כסף

כל מי שחי בישראל ועובד כאן, יודע לומר שהחיים כאן מאוד לא זולים. אנחנו עובדים קשה, לפעמים גם עושים הרבה שעות נוספות, אך בכל זאת לא פשוט לסגור את החודש כמו שצריך. אם זה נשמע לכם מוכר, ברור מדוע אתם מתעניינים מידי פעם בכל מיני פרויקטים ישראלים שעוזרים לכם לחסוך כסף, והאמת היא, שלא חסרות אפשרויות כאלה. אתם לא היחידים שמתחבטים בשאלה איך המצב הכלכלי שלכם יכול להשתפר, כי מי מאיתנו לא היה רוצה להפסיק לדאוג מהמצב הכלכלי? לכן, אם גם אתם תוהים לגבי הסוגיה הזאת, בהחלט כדאי שתבדקו איזה פרויקטים ישראלים חדשים יש בשנים האחרונות, כי למה שלא תיעזרו ברעיונות של אחרים?

השקעה נכונה

הר הביטוח – פרויקט ששווה לנסות את יעילותו

אם יש פרויקט שכולנו חייבים להכיר ולנסות, זה הפרויקט שעונה לשם הר הביטוח. הרעיון מאחורי הפרויקט הישראלי הנפלא הזה, זו העובדה שכולנו, כמעט ללא יוצא מן הכלל, משלמים הון עתק על ביטוחים כפולים. הבעיה היא שהשנים עוברות ושאנחנו בכלל לא זוכרים איזה ביטוחים עשינו ובאיזו חברת ביטוח ולכן קשה לעשות סדר בדברים. כאן בדיוק נכנס לתמונה הר הביטוח, שכן בעזרת הר הביטוח אתם יכולים לדעת איזה ביטוחים שיש לכם ועל מה אתם משלמים. אחרי שתקבלו את הדו"ח מהר הביטוח תוכלו לדעת האם יש לכם ביטוחים כפולים, מה שאומר שתוכלו לבטל אותם וכך לחסוך לא מעט כסף בשנה.

הכירו את הר הכסף

עוד פרויקט נהדר שיעזור לכם בהקשר של חיסכון כלכלי ובהקשר של חיפוש כספים אבודים הוא כמובן הפרויקט שעונה לשם הר הכסף. הרעיון כאן דומה להר הכסף, שכן גם למערכת הזאת אם צריכים להכניס פרטים שונים כמו שם, שם משפחה ומספר תעודת זהות. בהתאם לפרטים הללו המערכת תעשה בירור ותגיד לכם האם גם לכם, כמו להרבה ישראלים אחרים, יש חסכונות אבודים שלא ידעתם עליהם. זה יכול לקרות כי שיניתם את השם שלכם, כי לא ידעתם שהבוס הקודם עשה לכם חיסכון כלשהו או אפילו – כי ההורים שלכם הותירו לכם בלכתם חיסכון שלא ידעתם על קיומו. אין לכם מה להפסיד אם תבדקו הן את הר הכסף והן את הר הביטוח, אז למה אתם מחכים? לחסוך כסף זה מסוג אותם הדברים שלא פשוט לעשות בחיי היומיום, אך בבוא העת, כאשר תזדקקו לסכום הזה, תרגישו נפלא על כך שיש לכם אותו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram